Strešný ventilátor
Strešný ventilátor

Ventilátory využívajú technológiu EC motorov s externým rotorom spolu s integrovanou reguláciou konštantného tlaku. Ventilátory majú obežné kolesá s dozadu zahnutými lopatkami, skriňa je vyrobená z hliníka a základová doska z pozinkovaného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovou farbou. Vzduchový výkon od 500 – 45 000 m3/hod.

Ventilátor pre štvorhranné potrubie
Ventilátor pre štvorhranné potrubie

Ventilátory sú určené pre montáž do štvorhranného potrubia. Sú vhodné pre odsávanie vzduchu. Ventilátory sú regulovateľné. Plášť ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu. Vzduchový výkon od 800 – 12 000 m3/hod.

Ventilátor pre kruhové potrubie
Ventilátor pre kruhové potrubie

Ventilátory sú určené pre montáž do potrubia. Sú vhodné pre odsávanie vzduchu. Ventilátory sú regulovateľné. Plášť ventilátora je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu. Vzduchový výkon od 100 – 1 800 m3/hod.

Radiálny stenový ventilátor
Radiálny stenový ventilátor

Ventilátor sa využíva pre odvetranie kúpeľní a WC. Možnosť vstavaného časového dobehu. Ventilátory sú vyrobené z platu. Vzduchový výkon od 70 – 350 m3/ hod.

Hlukovo izolované ventilátory
Hlukovo izolované ventilátory

Sú jednostranné sacie radiálne ventilátory s bezúdržbovými motormi s vonkajším rotorom a lopatkami obežného kolesa zahnutými dopredu. Motor a obežné kolo sú pre jednoduchšiu údržbu a čistenie montované na odnímateľnom kryte ventilátora. Vzduchový výkon od 800 – 4000 m3/hod. Skriňa ventilátora je vyrobená z pozinkovaného plechu.

Axiálny stenový ventilátor
Axiálny stenový ventilátor

Ventilátory majú štvorcovú montážnu dosku pre montáž na stenu. Ventilátory sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Ventilátory sú regulovateľné. Využitie na priemyselné účely. Vzduchový výkon: od 400 – 16 500 m3/hod.

Axiálny stenový kúpeľňový ventilátor
Axiálny stenový kúpeľňový ventilátor

Ventilátor sa využíva pre odvetranie kúpeľní a WC. Možnosť vstavaného časového dobehu. Ventilátory sú vyrobené z plastu. Vzduchový výkon od 70 – 350 m3/ hod.

Axiálny potrubný ventilátor
Axiálny potrubný ventilátor

Ventilátory majú kruhovú prírubu pre montáž na potrubie. Ventilátory sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Ventilátory sú regulovateľné. Využitie na priemyselné účely. Vzduchový výkon: od 400 – 16 500 m3/hod.