Spiro potrubie
Spiro potrubie

o veľkosti 80 mm až 1400 mm. Široký výber farieb.

Ventilačné, rotačné turbíny
Ventilačné, rotačné turbíny

Rotačná turbína - hliníková (nerezová) sa používa ako koncový strešný komínový kryt, prípadne ako koncová časť vzduchotechnického potrubia, ktorý dynamicky využíva silu vetra k zvýšeniu ťahu komína. Turbíny sa točia jedným smerom bez ohľadu na silu vetra a jeho smer. Rotačná hlavica sa upveňuje na ukončenie potrubia. Hliníková Rotačná Hlavica je dostupná v priemeroch 125 - 500mm.

Samoťahová hlavica
Samoťahová hlavica

Samoahová hlavica je koncová súčasť montovaná na streche zabraňujúca vnikaniu poveternostných zrើok a nečistôt dozvislého potrubia. Využžíva vietor na zvä蹚enie podtlaku v potrubí odpadového vzduchu. Použžíva sa na prirodzené vetranie prevádzok s vysokým vývinom tepla. Za bezvetria má minimálny výkon, vtedy účinkuje len konvektívne prúdenie vzduchu.

Výustka
Výustka

Využitie pre distribúciu vzduchu. Výustky sú vyrobené z pozinkovaného plechu, hliníku s rôznymi farebnými odtieňmi. Výustky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach.

Tlmič hluku
Tlmič hluku

Je ľahko inštalovateľný do kruhového potrubia. Účinne tlmí hluk v potrubí. Rozmery od d 100 – d 1000 mm.

Spätná klapka
Spätná klapka

Je dvojkrídlová kruhové klapka s pružinovým prítlakom a je možné ju inštalovať v ľubovoľnej polohe. Dodáva sa v rozmeroch od 100 – 355 mm.

Pretlaková žalúzia
Pretlaková žalúzia

Samočinná pretlaková žalúzia pre vertikálnu montáž na vonkajšiu stenu. Pretlaková žalúzia je zhotovená z nárazuvzdorného nylonového materiálu, odolného proti poveternostným vplyvom a proti UV žiareniu.

Ohrievač vodný
Ohrievač vodný

Vodný ohrievač je určený pre vzduchotechnické systémy s kruhovým potrubím. Výkon ohrievača od 5 – 15 kW. Ohrievač je vyrobený z medených trubiek a hliníkových rebier. Plášť je vyrobený z oceľového plechu.

Ohrievač elektrický
Ohrievač elektrický

Elektrický ohrievač je určený pre vzduchotechnické systémy s kruhovým potrubím. Elektrický výkon ohrievača od 1 – 12 kW. Sú vyrobené z oceľového plechu s vrstvou aluzinku. Špirála je vyrobená z nerezu.

Odvodný, prívodný ventil
Odvodný, prívodný ventil

Využitie pre distribúciu vzduchu. Ventily sú vyrobené z kovu alebo plastu. Priemer ventilu je od 100 – 200 mm.

Flexo potrubie hliníkové
Flexo potrubie hliníkové

Využíva sa na rozvod distribúcie vzduchu. Potrubia môžu byť vyrobené z hliníku. Priemer d 80 – d 500 mm. Dodávané v 3 a 5 m baleniach.

Flexo potrubie
Flexo potrubie

Využíva sa na rozvod distribúcie vzduchu. Potrubia môžu byť vyrobené z Al fólie. Priemer d 80 – d 500 mm. Dodávané v 10 m baleniach. Vyrába sa aj izolovanom prevedení.